Protekce stvořila konzumní očistec

Většina lidských problémů je o snaze udělat z malého veliké, to vede ke vzniku bublin, které praskají, takovou praskající bublinou jsou problémy, které nedokážeme vyřešit. Na malé problémy se neumírá, každý veliký problém je jenom bublina, která brzo praskne. Problém znamená to, že se něco zastavilo, měli jste dobré zaměstnání a dostali jste výpověď, máte problém si najít nové dobré zaměstnání a všude vám nabízejí jenom špatné zaměstnání
 
Je to jako ve sportu, udržet se v první lize není snadné, jsou zde veliké nároky, proto hledáte protekci a zjišťujete, že ostatní myslí stejně, protekce funguje jako bublina, díky protekci se nafouknete, protože jste zde podvodem získali výhody a jistoty, co na tom, že jste zabrali místo někomu kdo je lepší než jste vy. 
 
Bylo zde mnoho snah bojovat s protekcí, ale protekce vždy zvítězila, podívejme se na problém s nepřizpůsobivými příživníky, co se zde rychle rozmnožují jako invazní druh, protože zde mají protekci. Je třeba změnit systém tak, aby zde nemohla být možná protekce, změna pravidel a limitů je k ničemu, musíme lidem dát do hlavy GVKB čipy, čipy odříznou lidi od reality a vše zde bude řídit jenom GVKB umělá inteligence.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.