Ano, vládnou nám lháři a zloději

Ano, jsi psychicky nemocný. Psychické zdraví je iluze, co je to lidská psychika? Lidská psychika je stroj, který počítá hodnoty, zde je příčina psychické nemoci, při počítání vznikají chyby, lidi dělají chyby, a proto jsou psychicky nemocní. 
 
Dlouho jsem nemohl pochopit, co znamená blahoslavený chudý duchem, většina lidí si myslí to, že blázen je blahoslavený chudý duchem, z dálky to tak vypadá, jenže ve skutečnosti je to jinak, blahoslavený chudý duchem je ten kdo je psychicky zdravý, protože není závislý na počítání, a tak se nerozčiluje, protože chybuje. 
 
Každý má možnost se rozhodnout mezi pravdou a lží, pravda to je psychické zdraví a lež to je psychická nemoc. Jakmile se člověk naučí lhát tak psychicky onemocní, lhaní je pro lháře návykovou drogou, když už malé lži nedělají lhářům radost tak vzniká závislost na velikých lžích, veliké lži stvořili; pohádky, mytologie, pověry, dogmata, symboly, fetiše, sekty, náboženství, politiku, reklamu, divadlo, kulturu, civilizaci, atd. 
 
Všechny svaté knihy to jsou jenom svaté lži, které z věřících lidí dělají idioty. Ti co jsou nahoře, manipulují pomocí svatých lží s těmi, co jsou dole, pokud se někdo drze odmítne podřídit těm, co jsou díky protekci nahoře, tak je za to tvrdě potrestán, ten kdo lže ten i krade, vládnou nám lháři a zloději!

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.