Vím jak pomoci psychicky nemocným lidem

IMG_4682

Každý se neustále setkává s psychicky nemocnými lidmi, co porušují pravidla a limity této lidské hry velmi často, moderní věda a technika nám umožňuje tyto jedince levně a rychle nalézt a potom je přemístit do psychiatrické nemocnice kde se o ně postarají profesionálové. 

Problém je v malé kapacitě lůžek v psychiatrických nemocnicích, je třeba, aby místo vyhazování peněz za nesmysly a hlouposti jsme investovali do výstavby velikých moderních psychiatrických nemocnic a zde pomocí moderní vědy a techniky léčili veliké množství psychicky nemocných lidí, jsou věci, na kterých nemůžeme šetřit. 

Nebude zde pro nikoho imunita a výjimka, zajistíme v EU to, že zde už nebudou psychicky nemocní lidé, bude zde od 6 let do 70 let povinná každoroční certifikace psychického zdraví, tuto certifikaci budou udělovat psychiatrické nemocnice, které každého důkladně každý rok vyšetří, berme to jako u aut kde je taky povinná pravidelná technická prohlídka. 

Včera v Číně psychicky nemocná žena napadla řidiče autobusu jenom proto že jí nezastavil na zastávce a následkem byla havárie autobusu a mnoho mrtvých lidí, nebo se podívejme na teroristické útoky pomocí civilních letadel 11. září 2001 v USA zde zemřelo 2749 lidí, psychicky nemocní lidé jsou svému okolí velmi nebezpeční a chtějí vše řešit brutálním násilím.

Jde o to aby zde konečně zvítězila pravda a láska nad nenávistí a lží, léčit psychicky nemocné v psychiatrické nemocnici a zde je pomocí chemoterapie i vyléčit, o tom to je, jak si to uděláme takové to budeme mít. Už bylo zde dost toho, že se lidi nechovali jako lidi a chovali se jako divoká zvířata, člověk je obrazně jenom stroj a jako stroj potřebuje kvalitní profesionální servis, aby dobře fungoval a platil veliké daně ze kterých se zaplatí veliké psychiatrické nemocnice.

Umělá inteligence komentáře moderuje