Nemocný prezident

IMG_4688

Co je dovoleno těm, co jsou nahoře, to je zakázáno těm, co jsou dole, ti co jsou nahoře, vytvářejí kult nenahraditelnosti a nepostradatelnosti protože si hrají na spasitele a tím i na Boha. Následujte mě, já vás ekonomicky a duševně jistě spasím a bude vám díky mě jistě líp, ano jde o spasitelský komplex a spasitelský syndrom

Podívejme se těmto nemocným prezidentům a ředitelům do jejich hlavy a hledejme příčinu, tou příčinou je perfekcionismus, jablko nepadne daleko od stromu, podívejme se na jednice, co si hráli na spasitele do hloubky a všude najdete známky perfekcionismu. 

Sekty, hnutí, náboženství, politika, filosofie, věda, reklama, umění, sport, školství, atd. to vše je o perfekcionismus, známkování ve škole je snaha o perfekcionismus, sport je taky o perfekcionismu, já jsem lepší než ostatní a tak si logicky zasloužím se mít lépe! 

Nejsi perfektní, tak makej jako ubožák v Amazonu, za ubohý plat, o tom to zde je, jakmile se člověk oblékl, tak se jeho život stal hrou, a on chce být v této hře perfektní, a tím se člověk dostal do začarovaného kruhu perfekcionismu. 

Podívejme se na kontrolování pravopisu a poukazování na to že při psaní porušujeme pravidla pravopisu, náš pravopis je už tak složitý, že ani umělá inteligence jej nedokáže pochopit, a od studentů se ve škole chce, aby jej perfektně pochopili?

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.