Nabízím zaměstnání průvodce v Matrixu

Náplní práce je provázet návštěvníky v Matrixu, odměnou za práci je možnost existovat v Matrixu a mít zde výhody a jistoty. Je to podobné turistickému průvodci po památkách, máte skupinu sto návštěvníků a tu dlouhou dobu provázíte po Matrixu, po skončení prohlídky se skupina začlení do Matrixu a stane se jeho součástí na věčné časy a vy dostanete zase novou skupinu, kterou provázíte, zaškolení trvá krátkou dobu a každý to bez problémů zvládne.  

 
Možná že si myslíte to, že Matrix je jenom film, a že já si z vás dělám zase jenom srandu, vše je zde hra a smrt to je konec hry, když spíte je to hra bez pravidel a když se probudíte je to hra s pravidly. Když vám zde tato hra v lidském těle skončí v krematoriu, tak stojíte několik hodin ve frontě u vrátnice Matrixu, vrátný dává každému na čelo QR kód a dotazník, potom nastupuje průvodce, který dostane skupinu sto návštěvníků.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.