Kdy zde zvítězí pravda?

IMG_4523

Někdo v návalu hněvu řekne. Ty mě nemáš rád, jsi sobec. Když se ale optáte na to co je to láska a co je to sobectví, tak zjistíte, že je zde jenom povrchnost a pokrytectví, pokud těm hloupým vysokoškolákům polopatě vysvětlíte jako filosof co je to; láska, sobectví, víra, kult, atd. tak vysokoškoláci stejně vše rychle zapomenou, a zase jedou postaru jako zaseknuté gramofonové desky. Rodina a škola všude selhala, vše je o povrchnosti a pokrytectví, následkem je logicky jenom deprese a násilí. 
 
Vše co vysokoškolákům řeknete, to okamžitě otočí a použijí to egoisticky proti vám, objektivní pravda je jako cibule, protože nás nutí k pláči a lež je jako sladká čokoláda, kdo lže, ten krade, a do pekla se hrabe. Na našem státním praporu je, že pravda zvítězí, a já se ptám, kdy to bude? Život je hra, smyslem této hry není egoisticky vyhrávat, ale hrát tuto hru ve zdraví co nejvíce let, kdo si hraje, ten se nezlobí, když má v životě problémy a bere problémy jako součást hry. 

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.