Souboj pravdy a lži

IMG_4578

Aby zde byla možná manipulace tak zde musí být informace, pokud není informace správná tak je zde chybná manipulace, k čemu je vám veliká odměna za službu, když během služby zemřete? Nebezpečná povolání bývají dobře ekonomicky ohodnocená, ale když zemřete, jsou vám peníze k ničemu, je to jako u reklamy, která vám neřekne informace, které by vás mohli odradit od investice. 

Podívejme se na masožravé rostliny, které nalákají vzhledem a vůní naivní hmyz a potom jej zabijí, konáme zlo, abychom se měli dobře, vítězství pro mě, je zde díky tomu že ty prohraješ, tak to zde funguje, někdo musí vyhrát a někdo musí prohrát. Vše v nás a okolo nás to je programový evoluční dočasný proces, není zde žádný Bůh, který by vše skrytě z nebe řídil, není zde ani Satan který by trestal hříšníky, to jsou jenom pohádky.

Vše řídí jenom informace, které umožňují manipulaci, co je to; inteligence, moudrost, rozum, vědomí, genialita, city, láska, pesimismus, pravda, atd. to vše jsou jenom informace, které slouží k nějakému účelu, napadá mě přirovnání tiskárny připojené k počítači, aby mohla tiskárna tisknout tak potřebuje ovladače a informace které se budou tisknout. Každý inteligentní savec v ekosystému, je složen jenom z ovladačů a informací, aby zde mohl dělat to, na co byl evolucí vytvořen, jsi loutka ovládaná ovladači a informacemi. 

Přijdete s depresí za lékařem a dostanete lék na depresi, jenže lék vás nevyléčí, kde je chyba? Léky mohou léčit tělo, ale nemohou léčit psychiku, na psychiku se musí použít jiné metody léčby. Jediným možným lékem na psychicky nemocný svět je GVKB pravda, jenže ti co jsou nahoře a mají zde imunitu a policejní ochranu, jsou služebníci lži, a dělají mediálně vše pro to, aby ti co jsou dole, nepoznali objektivní čistou GVKB pravdu.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.