Ano, geniální guru je jenom jeden

1
Lidské tělo je nádoba plná parazitů, pokud bychom v našem těle pozabíjeli všechny parazity tak bychom tím spáchali sebevraždu. 
2
Strach ze smrti nemáme my, ten strach mají naši paraziti, paraziti měli jednoduchý trik jak přežít smrt těla hostitele, poskytli tělo hostitele jako potravu a tím se dostali do nového těla a přežili tak smrt těla hostitele. 
3
Jenže najednou došlo k tomu, že spalujeme naše mrtvá těla, nebo je pohřbíváme hluboko do země, když paraziti pochopili, že smrtí těla vše končí, tak začali dělat vše pro to, aby naše tělo žilo dlouho, paraziti jsou inteligentní a tak se umí změnám přizpůsobit. 
4
Jeden parazit není inteligentní a jeho moc je v našem těle nulová, inteligence a moc našich parazitů je v množství a rozmanitosti, vztahy mezi parazity vytvářejí inteligenci a moc nad naším tělem a naší psychikou. 
5
Elita v našem těle to jsou inteligentní paraziti, dělnická třída to jsou hostitelé, tak jako umíme šlechtit dostihové koně, tak je zde i šlechtění u parazitů, lidi co zde mají moc a bohatství, to jsou vyšlechtění inteligentní paraziti. 
6
Parazit parazituje na parazitech, hostitel to je evolučně neúspěšný parazit, vše je zde pokrytecké divadlo, kde pod maskou hostitele je ukryt parazit, dobrota je žebrota, čiň parazitům dobře, a oni na tobě budou parazitovat. 
7
Naše konzumní lidská kultura je postavená na tom, že paraziti co jsou nahoře, parazitují egoisticky na parazitech, co jsou dole, nahoře je pro parazity ráj, a dole je pro parazity očistec. 
8
Z díla poznáme tvůrce, slova mohou klamat, ale dílo nemůže klamat, podívejme se na internet, zde má mnoho lidí možnost svobodně projevit svoje subjektivní názory a ukázat tak svoji evoluční hodnotu. 
9
Mezi nejnavštěvovanější systémy patří sociální sítě, jaká je zde kvalita obsahu, jsou to skládky psychického toxického odpadu, na sociální sítě nechodí elitní paraziti, protože mají zcela jiné priority.
10
Prioritou elitních parazitů jsou výhody a jistoty, jejich svět je světem protekce, oni rozhodují o tom, kdo bude mít zde v podnikání a politice protekci, a tak se z něj stane elitní parazit, který má imunitu a chrání jej policie.

Podobné příspěvky>