Ano, blázen je ten druhý

https://www.flickr.com/photos/gvkb/30468278337/

Pokud blázen pozná, že je blázen, tak se z toho zblázní, sebepoznání je zázrak, který je obtížně k dosažení, blázen nechce poznat to, že je blázen, blázen je ten druhý, já nejsem blázen! Každý člověk na světě je blázen, z díla se pozná tvůrce, a vše co lidi evolučně vytvořili, to je blázinec. Prý označení blázen není slušné a tak je zde označení psychicky nemocný, místo blázinec je zde nemocnice po psychicky nemocné, není to bláznivé nahrazovat přirozená slova slovy, co nejsou přirozená? 

Vědci v tom chtěli mít konečně jasno, a tak dělali vědecké pokusy, aby zjistili, proč jsou lidi blázni, a tento lidský svět je blázinec, nakonec dopěli k tomu, že vše jsou příčiny a následky, když lidi ztratili možnost být tím, čím přirozeně jsou a byli donucení být tím, čím nejsou tak se z toho zbláznili a tak vzniknul lidský blázinec, ve kterém kralují všemu jenom blázni. 

Je to normální konzumovat; léky na nemocnou psychiku, kafe, čokoládu, pivo, víno, slivovici, kouřit cigarety a marihuanu, brát tvrdé drogy, atd. je normální věřit na pohádky a zázraky v náboženství, nebo věřit kariéristickým politikům, že nám bude brzo ekonomicky líp? Války v nahotě nakonec ukážou to, že je svět veliký blázinec, kdy se po milionech vraždíme a ničíme veliké hodnoty.

Vládnou nám jenom blázni a to je třeba začít řešit, pochytáme globálně lidi, co zde mají moc a bohatství, a budeme je léčit těžkou fyzickou prací v převýchovných táborech na Sibiři tak dlouho, dokud je nevyléčíme z; egoismu, pokrytectví, lakomosti, závisti, kariérismu, bezcharakternosti, škodolibosti, vandalismu, extrémismu, atd.

Nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita, místo centralismu a monopolismu, zde bude decentralizace a tržní ekonomika, nikdo nebude mít zde už výhody a jistoty, bude to jako ve sportu, nemáš na to, tak ti nepomůže žádná protekce, nebo žádný podvod. Každý dostane do hlavy čip a tak se z něj stane levná loutka na dálkové ovládání, ten kdo bude pomalu pracovat pro GVKB systém, ten bude eliminován a recyklován, každý člověk je snadno nahraditelný.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.