Přichází čistá rasa konzumních otroků

https://www.flickr.com/photos/gvkb/45357215402/

Tlak na konzumní otroky se rychle zvyšuje, to vede k tomu, že začíná evolučně pomalu a jistě vznikat čistá rasa konzumních otroků, je to o změně priorit, pro konzumní otroky je prioritou ekonomický úspěch a vše ostatní pro ně nemá význam a smysl. Myšlení nové čisté rasy konzumních otroků je stejné jako myšlení počítačů, jejich mozek je naprogramován k úspěchu bez ohledu na druhé, jsou to hadi v oblecích, co se dostávají na vysoká místa v politice a podnikání, jejich heslem je po mě potopa a peníze nesmrdí. 

Jejich životní strategie se podobá strategii klíšťat, které bezcitně parazitují na hostitelích, vše nakonec musí skončit konfliktem mezi čistou rasou a špinavou rasou, špinavá rasa bude eliminována ve jménu lepší budoucnosti, začnou se stavět převýchovné tábory, ve kterých budou veliké plynové komory a veliká krematoria, ten kdo bude kontrolním digitálním systémem označen za špinavou rasu, skončí v převýchovném táboře daleko od civilizace, a jeho návrat zpět bude nežádoucí. 

Zruší se; podpora na bydlení, podpora pro nemocné a nezaměstnané, důchody, sociální dávky, atd. podporovat se budou jenom ti, co jsou čistou rasou konzumních otroků. Zavede se globálně certifikace čisté rasy, a ten kdo nebude mít platnou roční certifikaci čisté rasy konzumního otroka, ten skončí automaticky v převýchovném táboře, kde bude pracovat jako otrok krátkou dobu než skončí v plynové komoře a krematoriu. Nedostatek zaměstnanců se vyřeší pomocí autonomních robotů, takto konečně na světě zvítězí pravda a láska nad nenávistí a lží, GVKB robot prezident, bude vyznamenávat GVKB roboty.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.