Ano, čím více vyděláš, tím více i utratíš

IMG_4587

Ano, v komerčním očistci vám bude líp. Pokud hledáš Boha tak hledáš zrcadlo, Bůh to je pravdivé zrcadlo, které nemá subjektivní tvář, a jenom odráží to, co se do zrcadla dívá, božské umění lidem nastavuje objektivní zrcadlo, ve kterém spatří to, že jsou zlí čerti, co si zde hrají na hodné anděly

Jsi psychicky nemocný, a tak dostaneš silnou drogu, která tě nevyléčí, ale jenom utlumí tvoji duševní bolest, bolavý zub je třeba rychle odborně vytrhnout, prášky na velikou psychickou bolest nejsou správným řešením! 

Tím bolavým zubem je to, že jsi ekonomický otrok, a že naděje na ekonomickou svobodu je jenom iluzí. Lidem konečně začíná globálně docházet to, že jsou ekonomickými otroky, čím více vyděláš, tím více i utratíš, je to komerční očistec, ze kterého není úniku. Ježíš Kristus nastavil čertům zrcadlo a tak jej čerti zabili, protože vše je zde založeno na tom, že si čerti hrají na anděly. 

Štěstí pro elitu je zde díky tomu, že ti co nejsou v elitě, mají v životě jenom smůlu, pokrytecký protekcionismus, je základem na kterém stojí bezcharakterní konzumní kultura. Ti co jsou nahoře, neplatí daně, a ti co jsou dole, musí platit daně, co je dovoleno těm, co jsou nahoře, to je zakázáno těm, co jsou dole. 

Islám je o konzumní komerci dotažené k dokonalosti, komerce udělala z věřících lidí zde automatické pračky bez citu a charakteru, co si vezmou na tělo výbušniny a potom se odpálí, protože jejich mozek je díky svatému koránu čistě bílý. 

Vymývání mozku pomocí konzumní komerce, musí vždy vést k; vandalismu, extrémismu, diskriminaci, protekcionismu, klientelismu, kariérismu, dogmatismu, cenzuře, atd. z lidí se stali obrazně jenom automatické pračky, reklama je už jenom o zázračném pracím prášku, po kterém bude mozek konzumentů čistě bílý.

Podobné příspěvky>