Už brzo se duševně probudíme do božského ráje

IMG_0038

Zadal jsem GVKB počítači s umělou inteligencí úkol, aby vypočítal, jak bude v budoucnosti člověk vypadat a jak bude existovat? Podle počítače bude člověk vypadat jako mozek v živném roztoku a tento mozek bude připojen optickým vláknem na globální virtuální realitu, mozek bude vážit deset kilogramů, současný průměrný mozek člověka váží 1,5 Kg, mozek orangutana váží 0,5 Kg. 

Na fyzickou práci zde budou jenom stroje a roboti, mozek člověka už nebude znát konzumní realitu, v jaké dneska lidi žijí. Mozek se bude rozmnožovat pomocí dělení, bude pomalu růst a pak se rozdělí na dva mozky, nový mozek se dá do nové nádoby. Mozek bude spolupracovat s globálními počítači, co mají umělou inteligenci, smyslem života zde bude vytvoření díla které je hodnotné a potřebné. Lidi co mají hlavu a ruce skončí nazí za sklem v zoologické zahradě v pavilonu s opicemi.

Podívejme se na to jaké obrovské výhody a jistoty nám to přinese, žádné cestování do školy a zaměstnání, žádné války a přírodní katastrofy, nebudou zde ani nemoci a náš věk se prodlouží ze současných 60 let na 600 let, co bylo, to bylo, bude to, jako když se z opice stal člověk, ano lidstvo udělá veliký evoluční krok dopředu, a tak zde zvítězí na věčné časy láska a pravda nad nenávistí a lží. Dosud jsme duševně tvrdě spali a tím že se zbavíme zaostalého egoistického těla, se duševně probudíme do božského ráje. 

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.