Ano, konzumní svět se zbláznil

https://www.flickr.com/photos/gvkb/17526759695/

Moje pravda o ekonomice a politice. Nekonečné množství subjektivních pravd je zde o ekonomice a politice, každý považuje svoji subjektivní pravdu o ekonomice a politice za správnou, bohužel nejhorší je srážka s mocným a bohatým blbcem. Pravdou je, že vše začíná a končí u informací, pro každé důležité rozhodnutí potřebujeme informace, které jsou hodnotné a aktualizované, pokud takové informace zde nejsou, tak je zde chybné rozhodnutí, a následkem je to, že ekonomika a politika nefunguje. Lidi dělají chyby, protože nemají správné informace, a následkem je to že nefunguje ekonomika, a tím nefunguje ani politika. Paradoxem je to, že moderní člověk je zavalen všeobecnými informacemi, a přitom nemá k dispozici správné potřebné informace a tak neustále v mnohém chybuje. 

Podívejme se třeba na politické volby, nemáte správné informace a tak při volbách amatérsky chybujete (dogmatismus, socialismus, nacismus, kariérismus), a následkem je to že je zde bída a nezaměstnanost. Diktatury a monopoly se snaží dělnickou třídu násilím odříznout od správných informací, následkem je zhroucení ekonomiky a tím i politiky. Díky cenzuře vzniknu-li bajky a pohádky, které lidem odhalovali pravdu o realitě, ve které žijí, realita je o pokrytectví, kdy si čerti hrají na anděly. Z díla poznáte tvůrce, dílem těch co nám vládnou je deprese u; ekonomiky, politiky, podnikání, náboženství, filosofie, umění, vědy, techniky, dopravy, školství, zdravotnictví, stavebnictví, rodiny, psychiky, atd. kam jsme to dopracovali, když v plynových komorách vraždíme civilisty bez soudu po milionech, nebo házíme z letadel na obydlená veliká města atomové bomby, konzumní svět se zbláznil, a příčinou je nedostatek informací.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.