Vlast je tam kde vše vlastníme

IMG_4568

Často se naivně očekává od vysokoškoláků to, že dokážou ve svojí specializaci realizovat zázraky, jenže se ukáže, že vysokoškoláci nedokážou realizovat zázraky, kde je chyba? Vysokoškoláci jsou jenom teoretici, v praxi ale teorie ze školy nefungují, teorie vychází z optimálních podmínek, ale v praxi nejsou optimální podmínky a proto vysokoškoláci nedokážou realizovat zázraky. 

Podívejme se na elitu, složenou z vysokoškoláků co nám chybně vládne, když skončil konečně socialismus, a byl nahrazen kapitalismem, tak pracující naivně věřili tomu, že vysokoškoláci co nám vládnou, dokážou ekonomické zázraky a budeme se brzo mít stejně dobře, jako se mají lidé v Německu, uplynulo už mnoho let, ale ekonomický zázrak se zde nekonal, kde je chyba? 

Ekonomický růst je o samostatnosti, pokud je národ nesamostatný tak zde není ekonomický růst, po mnoho století není náš národ samostatný, neustále je zde nějaký cizí veliký mocný národ, který s námi jedná jako s ekonomickými otroky. Dovážíme draho mnoho zboží a služeb zcela zbytečně a nedokážeme vyvážet naše zboží a služby za dobré ceny, vše je nastaveno tak, že je nám zablokován násilně ekonomický růst. Vlast je tam kde vše vlastníme, jenže většinu všeho zde vlastní cizinci, není to už naše vlast, jsme zde jenom ekonomickými otroky.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.