Nedejte spamovacím trollům žádnou šanci

IMG_4524

Příčiny poklesu návštěvnosti na stránce? Ano, stránky na internetu jsou obrazně jako programy v televizi, lidem se program v televizi nelíbí a tak sledují jiný program, v minulosti byli na stránce zajímavé programy a dneska tam už zajímavé programy nejsou, jak je to možné, vždyť na vaší stránce nenastali žádné podstatné změny? Příčinou je konkurence, která nabídla lepší televizní programy a tak vám ukradla návštěvníky, čert a konkurence nikdy nespí. 

Internet je konkurenční prostředí, a ten kdo to nepochopil, ten má na internetu smůlu. Další věcí jsou internetová pravidla, která se nesmí amatérsky porušovat, častou chybou je mazání hodnotného obsahu, když vyhledávače poznají to, že stránka má mnoho smazaného hodnotného obsahu, tak stránku penalizují ve vyhledávání a následkem je pokles návštěvnosti. 

Proč administrátor nebo moderátor maže mnoho hodnotný obsah, příčinou je amatérismus, ničemové ve vysoké funkci jsou nejčastější příčinou zániku fungujícího systému, lidově řečeno, ryba smrdí od hlavy. Zaměstnance je potřeba neustále do hloubky kontrolovat, a ničemy je třeba zničit okamžitě, aby nestačili zničit fungující virtuální systém. Je nutné zajistit, aby nemohlo dojít k zveřejnění závadného obsahu u komentářů, nebo u článků, dobrota je žebrota. 

Ničemové si musí uvědomit to, že na vaší hodnotné stránce nejsou vítání, a že spamující trolly se zde ohněm a mečem eliminují, a jejich IP adresy se okamžitě blokují, nedejte spamovacím trollům žádnou šanci a kontrolujte vše před zveřejněním, jenom tak zabráníte poklesu návštěvnosti. Ničema si nikdy nekoupí kvalitní doménu a nezaplatí kvalitní hosting, protože jeho ničemný obsah by vedl k minimální návštěvnosti, z díla se pozná tvůrce, a moderní internetové vyhledávače s umělou inteligencí, žádný spamující troll neoklame.

Podobné příspěvky>