Z dálky opice vypadá jako prezident

https://www.flickr.com/photos/gvkb/44273570495/

Podívejme se na člověka z blízka bez emocí, jsme pořád jenom opice, co si zde pokrytecky hrají na lidi, jaký je vlastně zásadní rozdíl mezi opicí a člověkem? Zásadní rozdíl je poznat z díla, jaké dílo po sobě zachová většina lidí na světě? Většina lidí na světě zde po sobě žádné dílo nezanechá, lidi žijí jako loutky ovládané penězi a loutky po sobě nemohou zanechat zde žádné dílo, i prezident a ředitel je zde jenom loutkou, kterou ovládají peníze. Skutečná globální elita, která zde všemu vládne, je dobře utajená a vládne zde pomocí peněz a svých sluhů. Svět se posouvá evolučně dopředu díky hodnotnému dílu, hodnotné dílo může logicky vytvořit jenom hodnotný člověk. 

Pokud je zde ničema prezidentem nebo ředitelem, tak od něj nemůžete očekávat to, že vytvoří hodnotné dílo. Pokud by mohli volby něco změnit tak by se zakázali, v současnosti přichází doba, kdy GVKB robot prezident bude vyznamenávat GVKB roboty, pro lidi zde už nebude práce za mzdu, zavede se globálně přídělový čipový systém na zboží a služby, lidi se dostanou do pozice, v jaké jsou dneska nepřizpůsobiví příživníci. GVKB policejní roboti budou vše kontrolovat a vandaly budou násilně eliminovat, tak jako se ve válce eliminují nepřátelé. Nakonec budou lidi globálně odsunuti do rezervace a zde budou lidi eliminováni po milionech v plynových komorách.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.