Moderní společnost potřebuje kvalitní otroky

IMG_4558

Proč závidíte těm, co jsou zde úspěšní? To není spravedlivé, že on je úspěšný a já nejsem úspěšný, takto myslí ten, kdo je plný závisti. Co je to závist? Závist je následkem situace, kterou jsme nezvládli, a závidíme těm, co situaci zvládli, vše zde je o tom umět zvládnout situaci a tím být zde v něčem úspěšní. 

Většinou je slyšet, já na to nemám, abych situaci zvládnul a byl úspěšný, schopnosti a možnosti jsou u každého konzumního otroka limitované, nejsme si rovní po stránce; síly, inteligence, vědomostí, zdraví, atd. většina otroků na světě je evolučně nekvalitních a tak má logicky i nekvalitní děti.

Nekvalitní otroci se ocitají v situaci, kterou nezvládají a tak závidí těm, co situaci zvládají. Moderní společnost potřebuje kvalitní otroky, co zvládnou složitou situaci a tak zde budou úspěšní, zavedeme proto globálně každoroční certifikaci otroků na kvalitu, od narození do smrti. 

Narodí se otrokům dítě, komise jej prohlédne, a pokud zjistí to, že je dítě nekvalitní, tak se dítě eliminuje. Nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita, pokud nebude prezident nebo ředitel kvalitní, tak se eliminuje, tím se dá všem konzumním otrokům na světě možnost být zde úspěšní, a nebude zde už závist, jak si to uděláme takové to zde i budeme mít, nebude to globální genocida, bude to vítězství pravdy a lásky, nad nenávistí a lží.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.