Ano, láska a pravda je dneska už jenom za peníze

Sexuologická a psychoterapeutická ordinace vám ráda pomůže s vašimi problémy, nemusíte k nám chodit, stačí jenom napsat na náš email, a my vám pomůžeme dobrou radou, čas jsou peníze, a proto pomůžeme logicky jenom tomu, kdo pošle na naše konto peníze, žijeme v konzumní kultuře ve které je zadarmo jenom to, co nemá žádnou hodnotu. 
 
Jsi lakomec a ničema, který by chtěl pomoci zadarmo, tak běž do lesa objímat stromy, víra v přírodu prý dělá zázraky. Podívejte se do minulosti, jak dopadli zle ti, co chtěli konat cizím lidem dobro, dobrota je žebrota, vše zde je obchod ve kterém je vše za peníze, můžete jít do knihovny a zde hledat odpovědi na svoje otázky, zjistíte to, že vám knihy nemohou pomoci, protože vaše problémy jsou originální. 
 
Každý problém je následkem chyb, jde o to chyby nalézt a opravit, lidi dělají chyby, nikdo není dokonalý. Je to tak snadné konzumovat léky nebo drogy, jenže každá chemie je jenom odsunutí problému a ten problém se k vám vrátí stejně jako váš stín, před kterým neutečete. 
 
Vaším nejčastějším problémem je závist ve vašem podvědomí, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, závidíte druhým to, že jsou nahoře a chcete je stáhnout dolů, jenže je to marnost, následkem jsou vaše problémy, se kterými vám pomůžeme, pokud přispějete štědře na naše konto, láska a pravda je dneska už jenom za peníze.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.