Ano, světová válka bude, otázkou je, kdy a kde

Nemáme k dispozici originál tak použijeme něco, co jej nahradí. Následkem je to že se z lidí stávají náhražky s malou hodnotou a podle toho se s lidmi i jedná. Vše začalo kdysi dávno, kdy jsme se naučili mluvení a tak jsme si mohli předávat informace, tím začala mizet snaha pomocí praxe získávat informace a už jenom přebíráme cizí informace, aniž bychom si ověřovali to, jestli jsou tyto informace hodnotné a správné. 
 
Aby podnik uspěl v globální konkurenci tak nahradí lidi za počítače a stroje, když to udělá každý zaměstnavatel nastane logicky nezaměstnanost, můžeme snížit cenu práce a tím se zaměstnavateli nevyplatí nahradit lidi za počítače a stroje, jenže to je jenom dočasné řešení. 
 
Nejde o nový problém je to problém starý mnoho století, vždy to nakonec skončilo válkou, v současnosti je zde strach z atomových bomb a tak je zde krátkodobý klid od veliké války. Problém je že milionáři chtějí mít veliké zisky a ty mohou realizovat jenom díky válkám, ano světová válka bude, otázkou je, kdy a kde. 
 
Nejsem pesimistický skeptik jsem realista a statistik, vše zde jsou příčiny a následky, každá veliká bublina jednou praskne, dosud praskaly jenom malé bubliny. Komu ale není rady tomu není pomoci, jak jste si to zde udělali takové to zde i budete mít, vše je zde dočasně.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.