Politika je jako reklama na prací prášek

Ano, tlustý milionář se směje hubenému dělníkovi, nadbytek vytváří nedostatek, z cizího krev neteče o tom je rozdělní lidí na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole. Pokud se narodíte chudákům, je vaše naděje na to, že budete bohatí, bohužel nulová, statistiky jasně potvrzují to, že ten kdo se narodí bohatým lidem, ten je i po celý život bohatý. Nevěřte na pohádky o tom, jak se z chudáka stal boháč, v realitě něco takového není možné, výjimky jenom potvrzují pravidlo. 
 
Tento svět je hra o hodnoty a smrt je konec hry, pokud v této hře nemůžeme vyhrávat tak z toho máme stres a deprese, konzumovat na deprese a stres léky nebo drogy je k ničemu, je třeba změnit svoje priority tak že budeme v této hře vyhrávat. Vyhrává ten kdo je profesionál ve hře o výhody a jistoty, profesionál dělá jenom to, co mu přinese zisk a odmítá dělat to, co mu zisk nepřinese, dobrota je žebrota! 
 
Podívejte se na Ježíše Krista, byl dobrý a tak byl ukřižován, dneska to funguje stejně, akorát že vás ukřižují ekonomicky, to je jediný drobný rozdíl. Chceš mít v USA vysokoškolský titul, tak zaplať soukromé vysoké škole veliké peníze, za vysokoškolské vzdělání, zadarmo je zde jenom to, co nemá žádnou hodnotu! Největším problémem současnosti je inflace, to co mělo před sto lety obrovskou hodnotu, to dneska už nemá žádnou hodnotu, kdo má ještě dneska v bytě velikou knihovnu? 
 
Místo knih zde jsou mobilní telefony a notebooky, stejně dopadla i hudba a malování obrazů, prioritou současnosti je rychle a levně, všichni dneska spěchají za výhodami a jistotami, a nikdo nemá čas na to, aby se zastavil a vnímal sebe a svoje bližní. Politika je jako reklama na prací prášek, máte možnost si vybrat politiky, co vám vymyjí dogmatickými dezinformacemi mozek tak že bude čistě bílý, politické strany, to jsou továrny na prací prášky.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.