Ano, pokles porodnosti je problémem

Místo plenek pro děti, zde budou plenky pro důchodce, místo vysokých škol, zde budou domovy pro důchodce a nemocnice, největší šok zažijí zaměstnavatelé, protože na pracovním trhu už nebudou mladí zaměstnanci, plní energie a plní inteligence. Podívejme se na vrcholovou politiku a průměrný věk u vrcholových politiků, nejsou lidi, a tak ve vrcholové politice máme samé staré nemocné hříšné kariéristy
 
Spásou pro zaměstnavatele se stanou autonomní GVKB roboti, u kasy v obchodě bude autonomní robot, letadlo bude řídit autonomní robot, uklízečka bude autonomní robot, policajt bude autonomní robot, soudce bude autonomní robot, dělník v továrně bude autonomní robot, řemeslník bude autonomní robot, atd. 
 
Lidi konečně globálně pochopili, že je lepší si pořídit kočku nebo psa, než mít zlobivé děti, děti vyšli z módy a to že nepřizpůsobiví příživníci, mají dětí jako smetí, nás nezachrání, protože z těchto dětí jistě zde budou zase jenom nepřizpůsobiví příživníci. Vše to nakonec jistě skončí tím že GVKB robot prezident bude vyznamenávat GVKB roboty, poslední lidi skončí globálně v rezervaci na Sibiři, a v konzumní civilizaci budou jenom GVKB roboti.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.