A proč se mě na to ptáš?

IMG_3948

Ptám se protože to nevím, až to budu vědět tak se na to nebudu ptát. A proč si myslíš že zrovna já budu znát správnou odpověď na tvojí otázku? Máte na okénku za kterým sedíte informace a tak logicky se zde ti co nemají informace ptají, aby zde získali informace. Jste na letišti a logicky se zde poskytují informace které souvisí s provozem letiště, ale vaše otázka nijak s provozem letiště nesouvisí. 

Odpověď na základní otázku života vesmíru a vůbec, podle mě souvisí s provozem letiště. My nejsme letiště pro vesmírné lodě, zde je letiště pro letadla co vozí lidi. A pokud se dostanu na letiště pro vesmírné lodě, tak na informacích mi dají správnou odpověď na moji otázku? Nedají! Ale já tu odpověď potřebuji. 

Zde je sazebník na otázky, odpověď na vaši otázku patří do první kategorie a cena za odpověď je tisíc dolarů. Proč je ta odpověď tak drahá? Ta odpověď není drahá, ale vy máte málo peněz. A je zde záruka že ta odpověď bude správná? Jenom smrt je jistá, vše ostatní je nejisté. Další zákazník. 

Umělá inteligence komentáře moderuje