Vše je dneska o digitální globální kontrole

Vysokoškoláky nahradí inteligentní počítače. Místo státních drahých a pomalých zaměstnanců co mají vysokou školu, zde budou jenom inteligentní počítače co to lenochům a příživníkům spočítají, vše jde naprogramovat a robotizovat, práce pro lidi ve městě nebude, lidi odejdou z měst a budou žít na vesnici z toho, co si sami vypěstují, místo auta budou používat koně a topit budou dřevem, navrátíme se tak stylem života tisíc let do minulosti. 
 
Potom přijde doba, kdy budeme muset opustit vesnice, a na vesnicích budou místo lidí roboti, lidi skončí nakonec v rezervaci, kde se oddělí muži od žen, aby se lidi zde už nerozmnožovali. Poslední člověk na světě, skončí nahý za sklem v zoologické zahradě v pavilonu opic. Vše je zde už jenom o penězích, počítače a stroje pracují rychleji a levněji než lidi, je to jasná volba pro zaměstnavatele, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy. 
 
Statistici v EU si dali práci, aby zjistili, kolik lidí v EU svojí prací vytváří v EU hodnoty, ze kterých je skutečný zisk, je to v roce 2017 13% lidí a to znamená, že 87% lidí to jsou příživníci, špinavá práce se stala v EU trestem, protože ti co zde špinavou prací vytvářejí hodnoty, žijí od výplaty k výplatě, a dobře se zde mají ti, co zde žádné hodnoty nevytvářejí, a mají zde vysoké funkce. 
 
Nikdo nechce dneska kupovat podniky a každý chce kupovat banky, banky zde totiž všemu kralují a podniky to jsou jenom sluhové bank. Největší kupní síla je dneska ve Švýcarsku a Lucembursku, protože zde zisk produkují veliké banky, kde mají uložené peníze a zlato milionáři, politici a byrokrati jsou jenom loutky, které ovládají banky! 
 
Proč zde tak dlouho nebyla veliká válka? Proč válčit postaru pomocí střelných zbraní a bomb, když lze válčit pomocí peněz, stát který nemá už na nic peníze, to je poražený ubohý zaostalý stát. Prý u nás je malá nezaměstnanost a ekonomika roste, proč ale jsme pro ekonomické migranty, jenom ubohou zaostalou tranzitní zemí, na cestě do bohatého Německa? 
 
Veliké množství kvalitních lidí od nás už uteklo do Německa, naším největším problémem jsou staří soudruzi, co zde jako oligarchové kralují. Vše je dneska o digitální globální kontrole, ti co jsou nahoře, mají hodnotné informace a tak mohou měnit pravidla a limity tak, že z nás dělají loutky na dálkové ovládání.

Podobné příspěvky>