Konzervatismus s maskou liberalismu

1
Ano, bude líp to je jenom konzervatismus s maskou liberalismu, vše je pokrytecké divadlo, ve kterém se mění; hry, herci, režiséři, kulisáci, kostýmy, kulisy, atd. 
2
Je to stroj na iluze, realitou je to, že lidi jsou loutky, které ovládá systém odměny a trestu, poslouchej pokrytecké manipulátory a budeš se mít zde dobře, a časem se z tebe stane jistě pokrytecký manipulátor. 
3
Co je to; sekta, hnutí, náboženství, politika, umění, reklama, drogy, sny, atd. to vše je stroj na iluze, jsi nemocný protože nejsi ve svojí konzervě kde je vše pomocí iluzí zakonzervované, proto dostaneš léky, které tě vyléčí ze snahy opouštět svojí konzervu. 
4
To co je v konzervě to je zakonzervované a tak to dlouho vydrží, proto žijeme tak dlouho, jenže jaký je to život být pořád v konzervě a nosit pokrytecky masku liberalismu. 
5
Když zde přišel Jan Hus se svými liberálními názory tak jej konzervativci upálili jako kacíře na hranici.
6
Stejně tak ukřižovali konzervativci liberálního Ježíše Krista, nová doba je spojená s likvidací pomocí střelné zbraně, liberální John Fitzgerald Kennedy byl zastřelen nájemným vrahem, protože jeho liberální politika nevyhovovala konzervativcům. 
7
Už zbývá jenom vydat knihu s názvem: Kladivo na liberalismus.
8
Zahájíme globální hon na hříšné liberály a budeme je mučit a upalovat, ve jménu svatého konzervatismu. 
9
Vše zde zakonzervujeme, nestojíme o žádné změny, všechny změny v naší kultuře a civilizaci jsou chybou.
10
Ano, je třeba se držet tradičních hodnot, jenom tak zvítězí zde láska a pravda, nad nenávistí a lží.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.