Ano, místo dětí si pořiďte kočku

IMG_4372

Nedostatek zdrojů k existenci vedl ke vzniku masožravých květin, a stejně to funguje i u lidí, nedostatek ekonomických zdrojů vedl ke vzniku lidí, co neplatí daně, a žijí ze sociálních dávek nebo z podvodů a krádeží. Vše zde jsou tedy příčiny a následky, neustále zde staré zaniká a vzniká nové, je snadné soudit a těžké pochopit a nabídnout řešení problému. 

V současnosti není největším problémem ekonomika, největším problémem je složitost. Ten kdo se pokusil u nás podnikat narazil na složitost a brzo s podnikáním skončil, kdo může za složitost, která eliminuje pokusy o podnikání? Za složitost mohou milionáři, kteří rozhodují o nás bez nás, za vším byli a budou peníze, milion milionářů ovládá celý svět, místo proletáři spojte, se je zde heslo, milionáři spojte se, a ovládnete svět. 

Proč zavírat lidi do pracovních táborů, když je lze zotročit snadněji pomocí dluhů, nechceš pracovat jako otrok po celý život tak z tebe uděláme bezdomovce. Jedinou možnou obranou je nemít děti, když nebudou mít otrokáři otroky tak se celý otrokářský systém zhroutí, místo dětí si pořiďte kočku.

Umělá inteligence komentáře moderuje