Rozmnožovat se nebo se nerozmnožovat?

Mnoho pokryteckých ničemů je postaveno před základní životní otázku, jestli se mají sexuálně rozmnožovat a mít pokrytecké ničemné děti, co budou zde konat samé pokrytecké ničemnosti, podívejme se na to statisticky, nadbytek pokryteckých ničemů má za následek to, že je zde deprese u; ekonomiky, politiky, morálky, filosofie, umění, módy, psychiky, rodiny, školství, atd. 
 
Pokrytečtí ničemové se zde stali invazním druhem, který zde vše ničí podle hesla po mě potopa, z díla poznáme ničemné tvůrce. Díky pokryteckým ničemům se život zde stal psychickým očistcem, ve kterém je nám ten druhý pokrytecký ničema peklem. Je třeba si nalít čistého vína a říci si už bylo dost ničemných dětí, přestaneme se rozmnožovat jako myši, protože máme rádi tento přirozený svět, ve kterém jsme jako pokrytečtí ničemové vše zničili. 
 
Vše je o tom že porušujeme; pravidla, limity, předpisy, zákony, normy, morálku, programy, atd. nedomýšlíme následky svých rozhodnutí a tak je zde vše dočasně, pravím vám, že strom, který nenese dobré ovoce, je třeba porazit a hodit do ohně, ničemové zde jsou tím stromem, a proto ten kdo je ničema, nebude mít nárok na to zde mít ničemné děti, jak si to uděláme takové to zde i budeme mít. 
 
Zavedeme globálně certifikaci na rozmnožování, pokud narozené dítě nebude mít oba rodiče s touto platnou roční certifikací, tak se toto vadné dítě eliminuje a recykluje a rodiče zaplatí velikou pokutu. Kontrolovat a eliminovat, vědět a nemyslet, pracovat a odpočívat, vydělávat a utrácet, atd. o tom to je, že za vším pravda a láska je.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.