GVKB duševní probuzení

P1060619_stitch

Pokud nechceš duševně spát, musíš se duševně probudit, duševní probuzení je o tom nebýt ovcí, ale být pastýřem, jenom z díla poznáš, kdo je ovce a kdo je pastýř. Existujeme v konzumním světě, kde jsou bohužel jenom samí pokrytečtí ničemové, co si zde hrají na; krále, císaře, sultána, faraona, šlechtice, náčelníka, generála, vůdce, proroka, prezidenta, diplomata, ministra, ředitele, milionáře, celebritu, papeže, guru, mesiáše, proroka, rabína, poslance, senátora, soudce, profesora, atd. 

Čas má dost času na to, aby poznal co je zde pravé a co je falešné, to co je falešné to je jenom mýdlovou bublinou která je zde dočasně, podívejme se na RVHP, které si zde hrálo na to, že zde bude kralovat soudruhům na věčné časy, byla to jenom ubohá mýdlová bublina, a stejně dopadne i mnohé další, co je zde jenom mýdlovou bublinou, vše co vzniklo, to i zanikne, z prachu zde vše vzniká a v prach se to navrací. 

Pokud se duševně probudíš, tak poznáš co je zde jenom divadlo a co je realita, to je základem pro to, že se staneš pastýřem a nebudeš už jenom ovcí, která je součástí stáda složeného ze samých pokryteckých ničemů. Představ si že budeš mít možnost být nesmrtelným tím, že zde zanecháš informace a programy, které budou ostatním svaté, protože mají velikou hodnotu, máš takové informace a programy? 

Máš jenom informace a programy které jsi zkopírovat od druhých, nedokázal jsi dosud vytvořit informace a programy co jsi neukradl, jsi pokrytecký ničema, a proto nemá zde tvůj život smysl a logiku, dokud se duševně neprobudíš, tak zde budeš jenom mrtvolou na dočasné dovolené.

Umělá inteligence komentáře moderuje