Pracovat rukama se nikomu nechce

Ano, díky ničení je zde tvoření. Pokud zničíme staré informace a staré programy tak můžeme vytvořit nové informace a nové programy, podívejme se na zaostalé kultury, zde nedošlo ke zničení staré kultury, a tak zde nevznikla nová kultura, a lidi ze staré kultury migrují do nové kultury. Tento svět je proces, který je závislý na ničení a tvoření, je třeba se poučit z toho, co bylo a na tom co zničíme, vytvoříme vše nové. 
 
Lidi nejsou ovce, se kterými si mohou pastýři a jejich pomocníci dělat co je napadne, není zde žádný kouzelník, co stvořil vesmír a život, to jsou pohádky pro děti, vše je zde jenom evoluční programový proces který ničí to co je chybné, aby stvořil to co je správné. Všechny svaté knihy byli chybné, náboženství je evoluční chybou, lidi potřebují znát objektivní pravdu, aby nechybovali, už zde bylo dost dogmatických dezinformací, které z lidí dělali psychické mrtvoly. 
 
Po smrti není peklo ani ráj, smrt to je konec hry, tento svět je hra o to, co milujeme a potřebujeme. Pokud někdo chce v této hře pokrytecky podvádět, tak musí být eliminován a recyklován. Abychom mohli stoupat nahoru musíme odhodit vše, co nás zatěžuje, dobrota je příčinou naší žebroty, práce je zde trestem, protože ten kdo pracuje jako dělník, musí živit mnoho parazitujících příživníků, co sedí v kanceláři, nebo pobírají sociální dávky. 
 
Máme nedostatek zubařů a nadbytek lidí co sedí v kanceláři, pracovat rukama se nikomu nechce. Globální umělá GVKB inteligence a GVKB autonomní roboti, už brzo zde z lidí udělají pomocí GVKB čipů v hlavě levné loutky na dálkové ovládání, ten kdo nebude profesionálně optimálně každý den od narození do smrti rukama pracovat, ten bude recyklován na GVKB substrát. Takto zde zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží na věčné GVKB časy.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.