Ano, nevíte co se zde děje

Všechny informace a programy, co jsou vám dostupné, jsou záměrně chybné, objektivní pravda je vám nedostupná, protože když neznáte objektivní pravdu, tak jste snadno manipulovatelní, pomocí signálů správně a chybně. Jste jenom dálkově ovládané stroje, manipulátorem je zde napětí mezi protiklady, které zde se vším manipuluje po nekonečnou dobu, napětí mezi protiklady stvořilo; absolutno, vesmír, čas, energii, evoluci, inteligenci, život, lásku, pravdu, logiku, atd. 
 
Napětí mezi protiklady je všude, nic zde nemůže být odděleno od napětí mezi protiklady, poznáváme jenom to, k čemu se dlouhodobě přiblížíme, jenže není možné se přiblížit dlouhodobě ke všemu, naše poznání je tedy vždy omezeno tím, k čemu jsme se přiblížili, a známe tak jenom to, co je nám blízké a neznáme to co je nám cizí. Vše je zde o hodnotách, hodnotu má to co potřebujeme, a je toho nedostatek, logicky nemá zde hodnotu to, co nepotřebujeme a je toho nadbytek. 
 
Často je zde snaha o to, abychom nepoznali skutečnou hodnotu, protože je zde snaha s námi egoisticky manipulovat, mocné manipuluje s bezmocným, s tím nejde nic udělat, války v nahotě odhalují to, že mocní si mohou s bezmocnými dělat, co je napadne. Lež zde zastupuje pravdu v nebezpečné situaci, kaskadér zastupuje herce v nebezpečné situaci, tajný agent zastupuje tajnou službu v nebezpečné situaci, atd. to je chytrá strategie, pomocí které elita dosahuje svých cílů, protože má čisté ruce, lovíme jenom malé ryby a na veliké ryby nemáme sítě, o tom je zde parazitování těch co jsou nahoře, na těch co jsou dole.

Podobné příspěvky>