Ano, jsi psychický ubožák s vysokoškolským titulem

Příčinou trvale blbé nálady u nás je veliký amatérismus, to že někdo zde dělá; krále, císaře, šlechtice, papeže, proroka, mesiáše, guru, rabína, prezidenta, ministra, poslance, senátora, diplomata, ředitele, celebritu, profesora, soudce, atd. není zárukou toho, že on je profesionál, minulost nám jasně dokázala to, že na vysokých místech byli většinou jenom amatéři, jenom z díla se časem pozná, kdo je amatér a kdo je profesionál. 
 
Rozděluji lidi na tři kategorie, a to na; Budoucnost, Současnost, Minulost. Profesionál patří vždy do kategorie budoucnost a amatér patří do kategorie minulost, do kategorie současnost patří poloprofesionál. Statisticky u nás patří 90 % pracujících lidí do kategorie minulost, 1% lidí patří do kategorie budoucnost a 9% patří do kategorie současnost. 
 
Profesionál ví co má budoucnost a to je pro něj i prioritní, logicky amatér neví co má budoucnost a tak má chybné priority. Budoucnost je v tom že se lidi pomocí dotazníků naskenují, lidská těla se eliminují, získané informace a programy se použiji do inteligentních počítačů, co budou zde vše optimálně řídit.
 
Ano, pokrytecký člověk byla evoluční testovací verze, finální verzí je GVKB robot s umělou inteligencí který nelže a nekrade. Robot prezident bude vyznamenávat roboty a poslední člověk na světě, skončí nahý v zoologické zahradě za sklem, v pavilonu opic. Vše jde naprogramovat tak, že zde není člověk už potřeba, je naivní věřit na základní nepodmíněný příjem, proč by měli roboti živit lidi, co zde jsou už jenom k ničemu? 
 
Často slyším to, že někdo sebejistě tvrdí, mě nemůže nahradit počítač nebo robot, to je jako když lidi v minulosti tvrdili, že stvořitelem všeho je zde JHVH, dneska víme to, že stvořitelem všeho je napětí mezi protiklady, které stvořilo; energii, čas, inteligenci, informace, programy, evoluci, víru, filosofii, logiku, vědu, atd. JHVH je stará pohádka pro naivní hlupáky. 
 
Zkrátil bych dlouhé svaté písmo na jedno jediné optimální přikázání, praxe dělá z amatérů profesionály. V současnosti začíná člověk s praxí teprve od 21 let, do 21 let žije člověk ve světě ubohé teorie, a tak je z něj psychický ubožák s vysokoškolským titulem. Podívejte se do přírody, zde není žádná teorie, a po narození zde vše začíná okamžitě s praxí, teorie je luxus, který si příroda nemůže dovolit.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.