Ano, všechny problémy jsou zde dočasně

IMG_4392

Vše co je v nás a okolo nás to jsou jenom programy, hmota je hologram složený z programů, programátorem je zde evoluce která je zde nekonečnou dobu a tak dokázala zázraky. Každý program je zde testovací verzí a tak je zde dočasně, finální verze programu je utopie, nejde vytvořit dokonalý program, protože vše je v evolučním pohybu. 

Neustále v počítači a mobilu nahrazujeme staré programy za nové programy, staré operační systémy za nové operační systémy, časem nahradíme starý počítač za nový počítač a starý mobil za nový mobil. 

Je zde problém s; pokrytectvím, pyšností, lakomostí, závistí, toužením, zradou, podrazy, leností, zbabělostí, degenerací, špínou, atd. věřte tomu, že všechny tyto problémy zde jsou dočasně, protože člověk zde evolučně už brzo skončí a místo něj zde budou; počítače, stroje, roboti, atd. člověk to byla jenom evoluční testovací verze a finální verzí je inteligentní robot na baterky. 

Robot bude vyznamenávat roboty a člověk skončí v rezervaci daleko od civilizace, vyspělejší programy nahrazují zaostalé programy, člověk narazil na fyzické a psychické limity, které už nelze překonat, a tak bude muset opustit civilizaci, z prachu člověk vzniknul a v prach se zase navrátí. 

Současnost je o bublinách, které praskají a následkem jsou problémy, které nedokážeme vyřešit, to co je dneska hodnotné to inflace eliminuje, všechny sliby které nám dávají ti, co jsou nahoře, to jsou jenom mýdlové bubliny, které po volbách prasknou, a ukáže se, že těm co jsou nahoře, šlo jenom o to, jak egoisticky parazitovat na těch co jsou dole. Elita, která nám pyšně vládne, to je strom který nemá žádné ovoce, po ovoci je poznáte, strom který nemá ovoce, je zde dočasně, o tom to zde bylo a bude. 

Do všech kanceláří bude lidem vstup zakázán, protože zde místo lidí budou pracovat jenom roboti, pro lidi nebude nikde na světě práce za mzdu, bez peněz nemohou lidi existovat v civilizaci, a tak budou muset civilizaci opustit. Komu není rady, tomu už není ani pomoci, poslední člověk na světě skončí nahý v zoologické zahradě.

Umělá inteligence komentáře moderuje