Ano, nikdo nechce pracovat rukama

Zdrojem chyb je to, že zde jsou subjektivní informace, informace se musí získávat tak aby je nemohli subjekty upravovat, lidi rádi lžou a následkem jsou chybné statistické ekonomické informace, lžou jak ti co jsou nahoře, tak i ti co jsou dole. Vše je o příkonu a výkonu, tak jako používáme počitadla, co měří spotřebu u; elektřiny, plynu, vody, atd. 
 
Je třeba začít používat počitadla, co budou měřit i hodnoty v každém člověku a informace budou odesílat do GVKB globálního centra. Dáme všem lidem do hlavy GVKB kontrolní čip, a on bude vše v člověku kontrolovat, získané informace vyhodnotí GVKB umělá inteligence a ona pomůže lidem s jejich problémy. 
 
Takto se zachytí nemoci už v začátku a nebude problém je začít léčit, takto se zachytí vadní neopravitelní jedinci, a nebude problém je ekologicky eliminovat. Do všeho se dneska dávají kontrolní čipy a člověk nemůže stát zbaběle opodál jako pozorovatel, většina lidí na světě patří do kategorie vadní neopravitelní jedinci, a tak dojde k tomu, že tyto jedince díky GVKB kontrolním čipům ekologicky eliminujeme, nebude zde pro nikoho imunita nebo výjimka, každý bude jenom globálním číslem ve statistice. 
 
Už zde nebudou problémy s nepřizpůsobivými příživníky a ekonomickými migranty, invalidy, důchodci, parazity, atd. protože zde už nebudou evolučně vadní jednici, už zde nebude, pracujete pomalu, máte výpověď, ti co jsou pomalí a hloupí, budou ekologicky eliminováni. Člověk to je programově řízený dočasný proces, který je zde na profesionální práci.
 
Pokud člověk nepracuje rychle a bezchybně, tak je třeba takového člověka ekologicky eliminovat, nejsme tak bohatí, abychom mohli podporovat vadné jednice. Nemá smysl měnit pokrytecky politiku podle toho co je v módě, smysl má jenom změnit globálně lidi, jenom lidi co díky GVKB čipům nelžou a nekradou, mohou zde vytvořit moderní digitální GVKB civilizaci, ve které zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží.

Podobné příspěvky>