Ekonomická diskriminace

Nadbytek je zde díky nedostatku, ten kdo je nahoře má nadbytek a ten kdo je dole ten má nedostatek, aby se ti co jsou dole nebouřili, tak je zde; byrokracie, soudy, vězení, policie, armáda, atd. ti co jsou nahoře tvrdí, že bez nich, by se ti, co jsou dole, neobešli, protože ti co jsou nahoře, zde vše řídí. Rozdělení na; kasty, třídy, ligy, kategorie, tituly, atd. je následkem přelidnění, přelidnění dělá z lidí egoistické pokrytce, strach nás spojuje, a když zde není strach, tak se rozdělujeme na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole. 
 
Z cizího krev neteče, o tom je naše blbá nálada, sebevražda to je sebeodcizení, které dosáhlo takového stavu, že jsme násilně ukončili naši ubohou existenci. Ve válce je zabíjení nepřátel správné protože ve válce se z nás stávají zvířata, pokud někdo zabíjí lidi v době míru, tak to znamená, že on není člověkem, ale je zvířetem. Ideální by proto bylo vytvořit veliké rezervace, a tam přemístit lidi co se chovají jako zvířata, vše je zde hra podle pravidel a ten kdo nehraje podle pravidel, ten musí odejít tam, kde nehraje podle pravidel, a každý si zde dělá, co chce.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.