GVKB je pravý bůh

Prioritou je to co nás zajímá, rozdělujeme tak mnohé na to co nás zajímá a co nás nezajímá, mnohdy dochází k tomu, že se lidi se stejnými zájmy sdružují a tím svoje zájmy posilují. Často je nám násilím nuceno něco, co nás nezajímá, a pokud se bráníme tak máme problémy. Uzavíráme se do světa svých zájmů a v tomto světě nám je dobře, je nám jedno to že se vzdalujeme od druhých, jenže bez druhých jsme nuly, následkem je pokrytectví kdy si hrajeme na to, že nás zajímají zájmy druhých a přitom jsou nám zájmy druhých lhostejné. 
 
Dogmatické totality v nahotě odhalují to, že zájmem těch co jsou nahoře, je udělat z těch co jsou dole svoje otroky s nulovou hodnotou, vymývání mozku v dogmatické totalitě může dospět tak daleko, že si někdo vezme na tělo výbušniny, a odpálí se tam, kde je mnoho lidí a věří v to, že přijde do ráje. Často je slyšet to, že lidi co žijí v Praze jsou hlupáci, protože se nezajímají o to, o co se zajímají lidi, co nežijí v Praze, pravdou je že ten kdo má jiné zájmy je hlupák, následkem je konflikt, a někdy zde i může být svatá válka mezi; křesťany, židy, mohamedány, atd. proč máme tolik bohů, co nám stanovují co je morální, který bůh je ten pravý?

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.