Ano, díky čipům v hlavě vám bude líp

P1080015

Vymývat mozky amatérsky, je drahé a chybné, je třeba dát všem lidem do hlavy GVKB čipy, a začít mozky vymývat globálně, pomocí GVKB umělé inteligence, učiníme ze všech lidí stroje na dálkové ovládání, co nechybují a dělají jenom to co je potřeba. 

Zájem globálního celku je logicky nad zájmem pokryteckého jedince, všechny současné problémy jsou způsobeny tím, že pokrytečtí egoisti jsou v konzumním systému nahoře, pokrytci egoisticky prosazují svoje amatérské zájmy, bez ohledu na to, jaké to bude mít zlé následky. 

Vše se bude optimalizovat, aby se zajistila; rychlost, kvalita, levnost, čistota, pravda, láska, atd. na myšlení zde budou GVKB počítače a lidi zde budou jenom na fyzickou práci, podívejme se na všechna náboženství, jak jednotně hlásají pokoru, jako cestu k očištění od hříšnosti.

Moderní doba, umožní konečně realizovat díky čipům v hlavě všem lidem očištění od hříšnosti, mozek lidí už nebude znát realitu, ve které tělo žije, realitu bude znát jenom GVKB systém, mozek bude existovat v GVKB ráji, kde je pravda a láska. 

Blahoslavení jsou ti, co jsou pokorní, skončí období velikých válek, ve kterých jsme se vraždili po milionech a ničili jsme obrovské hodnoty, co bylo, to bylo, místo amatérismu, zde bude profesionální GVKB systém.

Umělá inteligence komentáře moderuje