Ano, jsi herec čtvrté kategorie

IMG_4280

Pro pochopení celku musíme pochopit nejprve to, z čeho se celek skládá a společnost se skládá z lidí a lidi jsou herci, to je odpověď na naše problémy v tomto světě, který je velikým divadlem a někdo zde je na jevišti a jiný je v hledišti. Když na vás hledí mnoho lidí tak se začnete chovat zcela jinak, než když ne vás nikdo nehledí.

Myslíme a konáme podle situace, učíme se neustále nové role a ty zde hrajeme a očekáváme to, že diváci ocení to, že hrajeme dobře naší roli. Podívejte se na staré černobílé filmy a porovnejte je se současnými filmy, nároky na herce jsou dneska veliké, to co dříve pobavilo diváky, to dneska diváky nudí. 

Snažíte se marně pochopit sebe a cizí lidi, protože jste si neuvědomili to, že lidi jsou herci, máte deprese a stres, protože jste jako herci neuspěli ve veliké konkurenci. U herectví je to dneska jako ve sportu, jsou zde ligy a v první lize jsou profesionálové, co zde dělají; krále, prezidenta, ředitele, celebritu, milionáře, atd. 

Ano, jsi herec čtvrté kategorie a tak pro tebe nemá život v tomto divadle smysl. Největším trestem je pro člověka samotka, protože nemůže být hercem, největší odměnou je hrát zde hlavní roli a být populární. Jenže když bude každý populárním hercem, kdo bude sedět v hledišti, o tom je tento svět, herci potřebují nezkušené diváky, co zaplatí veliké vstupné do politického divadla, tím vstupným jsou; poplatky, cla, daně, atd.

Umělá inteligence komentáře moderuje