Proč nikdo nechce pracovat

K čemu je nové drahé auto, co je celý rok jenom v garáži. K čemu je národu prezident, co je díky špatnému zdraví, trvale zaparkovaný na zámku, a nejezdí už tam, kam by měl správně jezdit. K čemu je vám rodina, když jste trvale v cizině jako řidič kamionu, k čemu je vám internetová stránka, když na ní nedáváte pravidelně nový hodnotný obsah a tak na tu stránku nikdo nechodí. 
 
K čemu je to, že jste se rodičům narodili, když váš život je jenom o zaparkování v kanceláři a doma u televize. Vše je v EU zaparkované v pohodlí, aby se to neopotřebovalo a dlouho to vydrželo! Hledání zaměstnání, je hledání garáže kde zaparkujete, fyzická těžká práce v Amazonu, není místem, kde lze dlouhodobě zaparkovat, zde se musí mnoho pracovat za málo peněz. 
 
Prý zaměstnavatelé nemají dostatek zaměstnanců, a musí hledat zaměstnance v cizině, jenže zaměstnavatelé nenabízejí zaměstnancům místa, kde lze zaparkovat, na těchto místech se musí pracovat za málo peněz. Co je to politika? Politika je o nabídce míst na zaparkování na vysokých státních funkcích, kde je hodně peněz za málo práce. 
 
Romové našili způsob jak zde zaparkovat na štědrých sociálních dávkách, a tak se u nás mají velmi dobře, do EU se hrnou jinověrci, aby zde zaparkovali na štědrých sociálních dávkách. Logicky následkem veškerého pokryteckého parkování je to, že lidi a státy mají dluhy, je třeba se nad tím zamyslet, a zajistit to, že skončí období, ve kterém každý pokrytec chce zaparkovat, a nikdo nechce pracovat.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.