Malé mzdy jsou příčinou vysoké fluktuace

Nejde si nevšimnout toho, že zaměstnanci co mají veliké mzdy, nemění svoje místo, naopak zaměstnanci, s malými mzdami, mají velikou fluktuaci. Mnoho zaměstnanců podává výpověď po první výplatě, protože za tak málo peněz, nejde zde normálně existovat, nadbytek pro ty co jsou nahoře, je založen na nedostatku pro ty, co jsou dole. Taková tiskárna když nemá, co potřebuje tak se zastaví a majitel tiskárny musí zajistit tiskárně to, co potřebuje, zaměstnavatelé musí pochopit to, že lidi chodí do zaměstnání proto, aby si vydělali peníze a měli se dobře, dobrota je žebrota. 
 
Tím že si zaměstnanci vydělají hodně peněz, tak stát získá na daních a clu hodně peněz, a může za tyto peníze lidem poskytnout služby jako je školství a zdravotnictví. Zaměstnavatelé mediálně naříkají, že prý nemají nadbytek peněz na veliké mzdy, je to pravda? Pravda o tom, kolik má zaměstnavatel skutečně peněz, je vždy tajná, většinou se pozná nedostatek peněz tím, že zaměstnavatel začíná ve velkém propouštět zaměstnance. Ekonomická úspěšnost podniku je závislá dneska na mnohém, co nemůže podnik vůbec nijak ovlivnit, třeba zvednutí daní nebo cla, může být pro některý podnik likvidační.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.