Když nejsou lidi, tak nejsou chyby

Je třeba si konečně ujasnit, kdo nebo co, je příčinou toho, že je zde vše mnoho století v depresi, a pokud půjdeme do hloubky, tak zjistíme, že příčinou je amatérismus! Druhá světová válka v nahotě odhaluje lidský amatérismus, zabíjeli jsme civilisty po milionech v plynových komorách, nebo jsme civilisty zabíjeli pomocí atomových bomb, tetovali jsme civilistům na ruce čísla, amatérům jde jenom o vítězství, bez ohledu na následky. 
 
Amatér neumí domyslet následky svých amatérských rozhodnutí, on jedná impulsivně jako jednoduchý automat. Po druhé světové válce k nám přišel amatérský socialismus a ten z nás udělal ubožáky a idioty, amatéři se řídí heslem po mě potopa, já si musím užít dneska, a nezajímá mě, co zde bude zítra. Vše začalo tím, že vznikli daně a clo, následkem byla amatérská konzumní kultura, která z lidí udělala ubožáky a idioty. 
 
Ekonomika a politika je věda o tom, jak eliminovat amatérismus, pokud ti co jsou nahoře, neumí eliminovat amatérismus, tak následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, náboženství, filosofie, umění, podnikání, vědy, techniky, obchodu, školství, rodiny, atd. Každý chápe to, že pilot letadla musí být profesionál, jinak letadlo havaruje, proč ale nechápeme to, že prezident republiky musí být profesionál
 
Zde se dostáváme k přeprogramování mozku, pomocí mediálního sociálního inženýrství, takto se dostal k moci Adolf Hitler a Nacismus, nestojíme o totality, které se řídí heslem po mě potopa, už bylo dost vymývání našich mozků pomocí slibů, že bude lépe, lépe je vždy těm, co jsou nahoře, ti co jsou dole, vždy budou jenom ubohými ekonomickými otroky. Je třeba lidi globálně optimálně naskenovat a ekologicky eliminovat, místo lidí zde budou počítače a stroje, nejsou lidi, tak nejsou chyby.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.