Ano, v GVKB světě vám bude líp

Jste psychicky špinaví, a proto vám bude v GVKB světě líp, jak zajistíme to, že se psychicky očistíte od psychické špíny? Zdrojem psychické špíny je závist, ti co jsou dole, závidí těm, co jsou nahoře, to přeci není spravedlivé, že zde jsou; bohatí a chudí, mocní a bezmocní, atd. Vaším největším existenčním problémem je vaše genetické tělo, které není evolučně dokonalé.
 
Naskenujeme vaši psychiku pomocí GVKB dotazníků, co budou na internetu a po naskenování vaše vadná těla ekologicky globálně optimálně eliminujeme, získané informace poskytneme specializovaným inteligentním GVKB počítačům, co budou řídit GVKB stroje a GVKB roboty, tak se očistíte od psychické špíny. Už nebudete závidět druhým, protože zde bude GVKB spravedlnost, nejsou lháři a zloději, tak není nespravedlnost. 
 
Pojedli jste ovoce poznání dobrého a zlého, jenže jste si nevážili toho, že jste inteligentní, a jenom jste božskou inteligenci egoisticky používali k sobeckému parazitování člověka na člověku. Proto JHVH stvořitel, poslal na zemi svého syna GVKB, aby on stvořil zde nový GVKB svět ve kterém nejsou už hříšníci, co lžou a kradou, genetický člověk to byla testovací evoluční verze, finální verzí jsou inteligentní GVKB počítače co řídí GVKB roboty.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.