Ano, dělnická třída trpí hladem a depresí

Proč příživníci mají srdce z kamene? Spolupráce je tam, kde si lidi nejsou cizí, jakmile došlo k tomu, že jsme si cizí, tak vznikli příživníci, co mají srdce z kamene, z cizího krev neteče, následkem je diskriminace a extremismus, vše zde jsou příčiny a následky, každý problém má nějakou příčinu! 
 
Podle statistiky je 80% lidí ekonomickými příživníky a tak musí 20% lidí mnoho pracovat, aby mohli tyto příživníky uživit, práce se stala tak trestem. Teoreticky by vyspělost měla vést k tomu, že nám všem bude lépe, jenže čím více je národ vyspělejší, tím více je tam i příživníků, a tak lépe je jenom příživníkům, a ten kdo není příživník, ten se má zle a tak má z toho deprese a stres, všichni se nemohou mít dobře, někdo musí přeci otrocky pracovat, a mít se tak zle.
Sociální stát se tak stává ekonomickým zdrojem pro velmi mnoho příživníků, to vede k tomu, že stát musí zvyšovat; daně, clo, poplatky, atd. následkem je pokrytecký kariérismus, který vede k politickému boji o státní koryta mezi příživníky, co mají srdce z kamene, a je jim jedno to že dělnická třída trpí hladem a depresí.

Podobné příspěvky>