Skeptický cynismus je zde zadarmo

Od té doby co používám počítače a internet vnímám vše zcela jinak, věda a technika mi umožnila levně a rychle pochopit sebe a to co je okolo mě, vše zde to jsou programy, které řídí procesy, není zde žádný zázračný Stvořitel všeho, ani zde není v pekle Satan, to jsou jenom ubohé pohádky. 
 
Zaostalost způsobila to, že dospělí lidé věří na pohádky, ti co jsou nahoře, mediálně lžou, jako kdyby měli mediální licenci na profesionální lhaní, dobrota je zde už jenom žebrota. Nikdo nechce přijmout v EU loď plnou jinověrců, se kterými jsou v EU jenom problémy, proč ty jinověrce posádka lodi nenahází do moře, nejsou jinověrci tak nejsou už s jinověrci problémy. 
 
Vše je zde o ekonomice, podíváte se na hodnotné jedlé houby v lese, a tak je nasbíráte, a doma si je uvaříte, spatříte prašivku, a tak do ní škodolibě kopnete. Lidi si nemohou být rovní, protože každý člověk je jiný, někdo je pro společnost přínosem a jiný je pro společnost nebezpečím. 
 
Podívejme se na mnoho století trvající kruté svaté války mezi; židy, křesťany, mohamedány, atd. kde je zakopaný pes? Ryba smrdí od hlavy, o jakou hlavu zde ale jde? Jde o hlavu, která má k dispozici ochranku a ta jí chrání, aby jí někdo cizí škodolibě neublížil, atentáty na; krále, císaře, sultána, faraona, šlechtice, mesiáše, papeže, guru, rabína, proroka, vůdce, prezidenta, Říšského protektora, milionáře, celebritu, atd. jsou zde časté!

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.