Ano, čerti milují lež

Logicky andělé milují pravdu, v ráji je pravda a v pekle je lež, jak si to každý udělá takové to má, o tom je; psychika, logika, ekonomika, politika, náboženství, filosofie, věda, umění, láska, rodina, atd. jsme národem skeptiků, příčinou je naše minulost, kdy jsme byli neustále škodolibě podvádění invazními egoistickými kulturami. 
 
Naše malá chudá Česká republika je pro nás ekonomickým peklem, protože nám vládnou staří čerti, co nám mediálně lžou, jako když vládnoucí strana tiskne na rotačkách svatou pravdu, že nám bude v konzumním pekle, po volbách lépe. 
 
Lépe je vždy po volbách jenom těm, co jsou politicky nahoře a tak mají; výhody, jistoty, imunitu, atd. velkého dobytka je nadbytek, ale velikých koryt je nedostatek, proto politika je bojem o veliká státní koryta. 
 
Prý u nás pracujeme pomalu a chybně, proto si nezasloužíme stejné mzdy, jaké jsou ve Švýcarsku, to je mediální lež jako věž, proč jsou ve Švýcarsku veliké mzdy? Ve Švýcarsku jsou malé daně, čím menší jsou daně, tím větší jsou naše mzdy, o tom to zde bylo a bude, náš totalitní stát, to je mafiánská organizace, která na nás egoisticky parazituje. 
 
Tato země nám už ekonomicky dávno nepatří, a patří sobeckým cizincům, zisk z naší profesionální práce mizí do bohaté ciziny, a z nás se stali ekonomičtí otroci s nulovou hodnotou pro ty, kterým zde vše patří a politici nás cizincům prodávají, a tak se dobře zde mají.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.