Peníze se musí optimálně přerozdělovat

Přerozdělování peněz je jako pohnojení pole, hnojíme pole, abychom na poli pěstovali to co má hodnotu a přinese nám to zisk v podobě úrody, kterou sklidíme, hnojiva je málo a tak s ním musíme šetřit, nesmíme hnojit pole, kde poroste plevel. Jak vlastně dochází k tomu, že se hnojí pole, kde roste plevel? Je to o prioritách, plevel pomocí pokrytectví oklame ty, co hnojí pole, a tak si zajistí to, že bude pole, kde roste plevel pohnojené, a málo se pohnojí pole, kde roste to co má hodnotu. 
 
Státní zaměstnanci jsou plevel, který se mnoho hnojí a dělníci jsou hodnotné pole, které se už vůbec nehnojí, protože už na toto pole nezbylo žádné hnojivo, a tak dělníci skončí v exekuci, nebo spáchají sebevraždu. Když muž řekne ženě při seznámení, že je dělník s malou mzdou, tak je to jako by si podepsal rozsudek smrti, dělnická práce je zde trest pro ty, co nemají vysokoškolský titul. 
 
Zde se mi líbí přístup počítačové tiskárny k uživateli tiskárny, pokud tiskárna nemá; elektřinu, ovladače, papír, barvu, servis, atd. tak tiskárna nepracuje, uživatel nemůže dát tiskárně výpověď, nebo jí nedat prémie, uživatel se musí o tiskárnu optimálně profesionálně postarat! Představme si dělníky, že by se chovali stejně jako tiskárna. 
 
Pane řediteli výroba aut a zastavila, dělníci nepracují, protože nemají to, co potřebují k tomu, aby mohli pracovat, zde je seznam toho co dělníci potřebují k tomu, aby mohli pracovat. Tak těm dělníkům dejte, to co chtějí a výroba aut bude pokračovat. To ale budeme muset popustit většinu lidí, co sedí v kancelářích a mají veliké platy, abychom ušetřili peníze pro dělníky. Tak ty lidi propusťte. Pane řediteli, jste propuštěný, protože máte veliký plat, a místo vás zde bude pracovat počítač s umělou inteligencí.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.