Parazitování je o kopírování

Proč pracně získávat informace a programy když je lze okopírovat, tak to vnímáme z dálky, jenže co je to rozmnožování živých systémů pomocí; sexu, semen, atd. je to zase jenom kopírování! Statisticky je doloženo to, že je zde zázrakem originál, který nevznikl pomocí kopírování, něco vzniká z něčeho, tedy vše se kopíruje, je to zázrak, aby něco vzniklo bez kopírování! 


Zloděj honí zloděje a lhář honí lháře, o tom je problematika kopírování! Podívejme se na Bibli z pohledu kopírování, 99% obsahu Bible je zkopírováno bez souhlasu skutečného autora a zaplacení autorských poplatků, logicky bychom měli vydávání této svaté knihy globálně zakázat, protože jde o kopírování informací pomocí ukradených autorských práv. 
 
Výrobce programů se soudí s těmi, co jeho programy kradou, přitom samotný výrobce programů je zloděj, protože programy vznikají z programů! Podívejme se na narozené dítě, které jsme umístili na samotce a izolovali od civilizace, z dítěte se stane ubožák, který neumí mluvit a ničemu nerozumí, dítě nemělo možnost ukrást informace a programy. 


Bohaté děti strávili dětství tam, kde mohli získávat snadno informace a programy, a tak získali vědomosti a inteligenci, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno. Proč jsou viry úspěšné? Viry zkopírovali naše informace a programy a díky tomu mohou na nás parazitovat, virus nemůže škodit tomu, co on nezná, proto viry škodí vždy jenom nějaké skupině lidí, a ostatní skupiny jsou proti virům imunní.

Podobné příspěvky>