Optimální životní koncepce pro naše děti

Život je šachová hra a rozhodující je zde první tah, tím prvním tahem je oplodnění, ze kterého se narodí dítě, mám optimální životní koncepci, dítě bude mít možnost si vybrat svoje rodiče a bude mít o rodičích všechny informace, pro výběr použije vyhledávací globální programy. Logicky žádné dítě nebude mít zájem o evolučně vadné rodiče co žijí v bídě a zaostalosti každé dítě bude chtít; zdravé, bohaté, krásné, inteligentní, moudré, atd. rodiče co dítěti zajistí život v nadbytku a vystudování vysoké soukromé školy. 
 
Nezabývejme se tím jak se to celé technicky a programově realizuje, to je moje výrobní tajemství, zabývejme se tím, jaké budou následky toho, že ubožáci nebudou mít děti. Všechna města v ubohých národech zaniknou, skončí problémy s ekonomickou migrací, eliminuje se; degenerace, přelidnění, diskriminace, rasismus, vandalismus, atd. Chceš mít děti, tak se snaž být dokonalým, jinak mít děti nebudeš, jak si to každý udělá takové to i bude mít, nebude možné systém nějak oklamat a podrazit, narození dítěte se bude oslavovat, jako se dneska oslavuje svatba. Výroba antikoncepce už nebude potřeba, konečně zde bude optimální životní koncepce pro naše děti.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.