Neškrtejte peníze dole, škrtejte je nahoře

https://www.flickr.com/photos/gvkb/44338390242/

O drahé zmetky zde nestojíme. Podívejme se objektivně na vše, co je u nás na prodej, z hlediska ceny a kvality, většina toho co je na prodej to je drahý zmetek, kde je zakopaný pes? Zakopaný pes je v tom, že jsme naivní dobráci, a tak jsme i žebráci, ano dobrota byla a bude žebrota! 

Podívejme se třeba na notebooky z hlediska ceny a kvality, jak dlouho statisticky vám takový průměrný notebook bude sloužit bez problémů? Nebo se podívejme na průměrné boty, jak dlouho vám budou bez problémů sloužit? Prý si za to můžeme sami, protože chceme velmi levné zboží a služby, a tak se ušetří na kvalitě. 

Jenže my nemáme peníze na drahé značkové zboží a drahé služby, protože nás zaměstnavatel a stát mnoho okrádá na mzdě, jestliže si někdo kdo je nahoře, vydělá za měsíc milion korun, tak logicky ten kdo je dole, se musí spokojit s ubohou minimální mzdou, ze které je velikým uměním normálně žít, nadbytek je zde díky nedostatku, nechcete pracovat za minimální mzdu, tak dovezeme z Ukrajiny pracovní sílu, co bude za minimální mzdu makat. 

Jenže pravdou je, že s pracovní silou z Ukrajiny je mnoho problémů, a nakonec se zjistí, že tato pracovní síla, vyjde zaměstnavatele dráže, než místní pracovní síla. Neštkejte peníze dole, škrtejte je nahoře a dovezte k nám státní zaměstnance z Ukrajiny, když máte tak rádi pracovitý Ukrajinský národ, proč by; prezidenta republiky, předsedu vlády, ministra, poslance, senátora, diplomata, generála, soudce, atd. nemohl u nás dělat zkušený Ukrajinec za minimální mzdu.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.