Ano, dokonalost je naivní utopie

IMG_8579

1

Absolutno existuje na pravidelnosti, založené na tom, že kruh je nekonečný, k čemu je mi to že se mohu pohybovat absolutní rychlostí, když se pohybuji jenom v kruhu! 

2

Dokonalost je utopie, dokonalost znamená to, že se nepohybuji v kruhu a dosáhnu tak cíle, z dálky může něco vypadat dokonale, ale z blízka poznáme, že je to nedokonalé protože nelze dosáhnout v ničem cíle. 

3

Cílevědomý člověk je naivní blázen, který nepochopil to, že se točí v kruhu, nejsou zde cíle, kterých je možné dosáhnout! 

4

Vše co zde právě je to pomine a bude zde něco jiného, absolutno nemá pevný bod zde se vše točí v kruhu, z ničeho vše vzniká, aby se to po čase zase v nic rozpadlo, všechny základy jsou jenom iluzí, stavíme vše na písku a proto to musí spadnout! 

5

Proč se zhroutila kulturní civilizace? 

6

Kulturní civilizace nepochopila dosud to, že nejsou cíle, naše kulturní civilizace je postavená na dosahování cílů, ti co zde kralují, mají cíle, kterých chtějí dosáhnout, a to nefunguje! 

7

Ty nemáš životní cíl, z tebe nic nebude! 

8

Takto uvažují rodiče, následkem je to, že je svět psychicky nemocný! 

9

Nacismus přišel s myšlenou čisté rasy, a začal v plynových komorách eliminovat po milionech židy, byla to naivní snaha o dosažení ideologického cíle, jenže to evolučně nefungovalo, nejsou cíle, kterých je možné dosáhnout, není zde čistá rasa, dokonalost je utopie! 

10

Podívejme se na sportovce, jak se snaží být první v cíli, sportovci se točí v kruhu, nejsou cíle, být prvním je iluze, která je zde dočasně. 

11

Podívejme se na medúzy, medúzy nemají snahu dosahovat cíle, jenom čekají na to, až se k nim přiblíží kořist a potom kořist zabijí a snědí.

12

Stejně funguje ekonomická globální mafie, která nemá snahu dosahovat cíle, jenom čeká v klidu na to, až se k ní přiblíží ekonomická kořist, a tu naivní kořist zabije a sní.

Umělá inteligence komentáře moderuje