Nižší daně ze mzdy znamená větší mzdy

https://www.flickr.com/photos/gvkb/29450623477/

Pokud daně nás mají potrestat za to, že konzumujeme cigarety, tak se ptám, proč nás daně trestají za to, že profesionálně pracujeme, a vytváříme ekonomické hodnoty pro zaměstnavatele? Stát logicky od nás asi chce, abychom nepracovali a tak se z nás stali nepřizpůsobiví příživníci, co mají mnoho dětí a jsou s nimi neustálé problémy díky porušování pravidel a limitů. Otázkou je co se stane až počítače a stroje nahradí všechny zaměstnance, může stát zdanit počítače a stroje tak jako zdanil lidi? 

Takový počítač nebo stroj když nedostane to, co potřebuje nutně k tomu, aby mohl fungovat, tak se zastaví nebo rozbije, je to, jako s mostem který spadne, pokud jej majitel neopravuje. Prý nejsou dělníci, naříkají lakomí zaměstnavatelé, když se podíváme, jaké čisté mzdy se nabízejí dělníkům, tak je logické, že za tak málo peněz tu mizernou práci nikdo nechce dělat. Podívejme se na kupní sílu u dělníků a kupní sílu u ministrů, zaslouží si ministři za svojí práci tak veliké odměny?

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.