Elita neplatí daně

https://www.flickr.com/photos/gvkb/42578705070/

Jak je to možné že elita neplatí daně? Co je dovoleno elitě, to je zakázáno spodině, bylo a ještě dlouho bude, proč elitu nikdo nepotrestá za to, že neplatí daně? Elita je mocnější než je policie a soudy, proto nelze elitu potrestat za to, že neplatí daně! 

Pokud půjdeme do hloubky, poznáme to, že elita to jsou klíšťata, co se přisála na pracující třídu a vysávají jí ekonomicky, každý kdo zde má k dispozici služebního řidiče a ochranku, je tím klíštětem, klíšťata nic zde nedělají, a tedy ani neřídí auto, kterým se přepravují tam, kam potřebují a ochranka je chrání, aby se jim nemohlo zde nic zlého stát. 

Lidi se vždy rozdělovali na; kasty, kategorie, ligy, třídy, atd. zjednodušeně pro klíšťata co jsou nahoře, je zde ekonomický ráj, a pro dělníky je zde ekonomický očistec. Elita neplatí daně, protože si bere peníze ze společných peněz, společné peníze jsou zdrojem, ze kterého existuje elita, která na nás egoisticky parazituje, dobrota je žebrota. 

Pokud tedy chceme zajistit to, že bude elita platit daně, tak musíme eliminovat globálně společné peníze, podívejme se na prezidenta republiky, z pohledu společných peněz, pokud by neměl prezident republiky přístup k společným penězům, tak by jezdil do zaměstnání hromadnou dopravou, a jedl by na společné jídelně to samé, co jedí ostatní zaměstnanci, bydlel by v malém činžovním bytě, kde není garáž a po práci by chodil do hospody na pivo. 

Jak je možné že si někdo bere ze společných peněz obrovské peníze, a nikomu to nevadí? Je to otázka kontroly, kontrola společných peněz selhala, protože kontrolu provádějí lidi! Je třeba kontrolu svěřit globální umělé inteligenci napojené na čipy v hlavě, kontrolní čip zajistí to, že lidi nebudou už chybovat a budou z nich profesionálové, nebude zde už; lež, krádež, pokrytectví, kariérismus, nenávist, závist, totalita, dogmatismus, extremismus, vandalismus, násilí, deprese, diskriminace, rasismus, příživnictví, lenost, dezinformace, špína, atd. 

Mozek bude mít jenom uživatelská práva a umělá inteligence bude mít administrátorská práva, a bude schvalovat každou myšlenku mozku. Mozek bude mít myšlenku, že by se napil slivovice, a umělá inteligence tu myšlenku zamítne, mozek bude mít myšlenku na nevěru a umělá inteligence myšlenku zamítne, umělá inteligence lidi ochrání před chybami, díky tomu bude elita platit daně.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.